تعمیر کولر در اردبیل

سیم پیچی و تعمیر کولر در اردبیل از جمله خدماتی است که به دلیل حساسیت بالای آن، باید حتماً توسط افراد تعمیرکار کولر مورد عیب یابی قرار گیرد. تعمیرات کولر آبی علاوه بر اردبیل، در دیگر شهرهای ارائه دهنده خدمات فنی وب سایت فنی کارا مانند مشهد، کرج و… ارائه می گردد. جهت ثبت درخواست تعمیر کولر آبی اردبیلدر فنی کارا از طریق صفحات اختصاص یافته به انواع خدمات کولر در این شهر، می توانید لیست افراد متخصص به همراه شماره و دیگر مشخصات مورد نیاز برای سفارش با بهترین تعمیر کار کولر را مشاهده نمایید.

فقط با یک تماس، تعمیرات کولر آبی خود را به فنی کارا بسپار.

لیست خدمات تعمیر کولر آبی اردبیل در فنی کارا

خدمات تعمیرکار کولر آبی اردبیل در فنی کارا

 • تعمیر کولر آبی شبانه روزی
 • عایق بندی کل بدنه کولر آبی
 • تعویض سیم کشی کولر آبی
 • افزایش راندمان کولرهای آبی
 • قیرگونی و تعمیر کف کولر آبی
 • رفع برق دار بودن بدنه کولر آبی
 • تعمیرات کولر آبی با انواع برندها
 • تعمیرات کولر آبی فوری در سراسر اردبیل
 • تعمیرات انواع کولرآبی در سریع ترین زمان
 • تعویض کفی، پولی، پمپ آب و تسمه کولر آبی
 • اعزام تعمیر کار کولر جهت تعویض بدنه پوسیده
 • رفع نم تضمینی با تعمیرکار سیار کولر آبی در اردبیل
 • تعویض کردن پمپ آب کولرهای آبی با نازلترین قیمت
 • رفع عیب سیم کشی کولر آبی در اردبیل با کمترین هزینه
 • عیب یابی و تعمیر اساسی کولر آبی در محل توسط کارشناس

تعمیرکار کولر آبی در حال تنظیم اتصالات موتور با تسمه و پولی برای جلوگیری از لرزش موتور.

خدمات تعمیرکار کولر آبی اردبیل در فنی کارا

ارزیابی عوامل مؤثر بر قیمت تعمیر کولر آبی اردبیل

در تمام شهرهای ارائه دهنده خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر آبی در سایت فنی کارا تعرفه ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه بوده، که ساکنین اصفهان برای برآورد هزینه تقریبی عیب یابی و تعمیر کولر گازی در اردبیل می توانند با کلیک بر روی لینک مورد نظر، نحوه عملکرد فنی کار مربوطه را بر اساس رضایت سنجی مشتریان قبلی مشاهده نمایند.

به دلیل جزییات بسیاری که در ارائه خدمات کولر وجود دارد، نمی توان نرخ ثابتی را از قبل برای آنها تعیین نمود. زیرا هنگام اقدام به تعمیر کولر آبی در محل، بسته به مشکل دستگاه و نیاز آن به یکسری خدمات از پیش تعیین نشده ممکن است مسئله تخمین هزینه، بدون بازدید از دستگاه را برای تعمیر کار کولر کمی دشوار سازد که در این مواقع وی با توافق شما، از نزدیک مشکل کولر را بررسی و تا حدود ۷۰ درصد قیمت را برای شما تخمین می زند.

عوامل مؤثر بر قیمت تعمیر کولر آبی اردبیل عبارتند از:

 • برند کولر آبی
 • تعداد قطعات تعمیر شده 
 • رفع عیوب سیم کشی کولر
 • قطعاتی که نیاز به تعویض دارند
 •  خدمات پیش بینی نشده
 • تعویض سیم پیچ موتور
 • مدت زمان انجام کار
 • هزینه رفت و آمد
 • و…

با فنی کارا خدمات تعمیر کولر آبی در تهران را، با قیمت مناسب دریافت کنید.

در صورتی که تعمیرکار کولر آبی وظیفه خود را به درستی انجام ندهد و شما از کیفیت کار وی رضایت نداشته باشید و یا هزینه زیادی را نسبت به خدمات ارائه شده از شما دریافت کرده است، می توانید از طریق اتحادیه این صنف که با نام “اتحادیه آهنسازان” در تهران فعالیت می کند، شکایت خود را پیگیری و از قیمت های دقیق آگاه شوید.

خدمات تعمیرکار کولر آبی اردبیل در فنی کارا

گلچین بهترین افراد تعمیر کار کولر آبی با فنی کارا

با شروع شدن فصل تابستان خصوصاً در کلان شهرها مانند تهران، کرج و… سرویس کولر بیشتر مورد نیاز است. استفاده از کولرهای آبی، به دلیل قیمت ارزان و سرمای مطلوبی که دارند رایج تر از کولرهای گازی می باشد. قبل از استفاده از کولر، چنانچه ساکن کرج هستید حتماً با راهنمایی یک متخصص تعمیر و سرویس کولر آبی اردبیل تمامی قطعات را بررسی و عیب یابی کنید و قبل از روشن کردن کولر از سلامت و ایمنی آن اطمینان حاصل کنید.

تعمیر کولر آبی فوری و سیار

اگر برای تعمیر کولر آبی خود به دنبال یک منبع معتبر برای دریافت تعمیرکار سیار هستید، پیشنهاد می کنیم قبل از ثبت سفارش خود در هر منبعی ابتدا به دقت عکس، شماره و مشخصات افراد فنی که قرار است با آنها هماهنگ کنید تا زمان اتمام کار در نزد خود نگه دارید، تا در صورت بروز هر مشکل ناخوانده ای بتوانید از طریق این مدارک سریعاً آن را برطرف نمایید. یکی از مزیت های برتری سایت فنی کارا نسبت به رقبای خود، برخورداری از منابع انسانی جهت رضایت سنجی از مشتریان می باشد که ظرف ۲۴ ۴۸ ساعت پس از انجام کار، جهت پیگیری کار در مراحل مختلف با شما در تماسند.

تعویض یا تعمیر کولر آبی کدام مقرون به صرفه است؟

اگر قصد تعمیر کولر خود را دارید و متوجه هر گونه ایراد فنی در آن شدید، حتماً با یک تعمیرکار کولر آبی مشورت کنید. میزان هزینه تعمير كولر آبي خود را برآورد کنید، اگر میزان آن برای تعمیر قطعه معیوب کمتر از آن مقداری بود که بخواهید آن را تعویض کنید، نسبت به تعمیر کولر آبی خود اقدام کنید. ولی در صورتیکه اختلاف تعمیر و تعویض آن قطعه جزئی بود، حتماً آن قطعه را عوض نمایید تا در آینده هزینه ی بیشتری بابت عیب یابی و تعمیر کولر آبی خود پرداخت نکنید.

چند نکته کلیدی درباره نحوه سیم کشی کولر آبی

کلید کولر یک کلید سه پل است که شامل پمپ آب، دور تند و دور کند و موتور می باشد. کلید پمپ آب، جهت راه اندازی پمپ کولر و جهت آبرسانی به پوشال ها در نظر گرفته شده است و کلید موتور برای روشن کردن و راه اندازی موتور می باشد و از کلید دور تند و دور کند، همان طور که از اسم آنها مشخص است برای زیاد و کم کردن دور موتور کولر آبی استفاده می شود.

کابل های برق کولر شامل ۴ رشته سیم مفتولی هستند، که هر کدام از این سیم ها به یکی از سوکت های پشت کلید کولر وصل می شود. در رابطه با سیم کشی کولر آبی یک نکته مهم که حائز اهمیت می باشد، این است که سیم نول کولر و نول اصلی مربوط به برق منزل را بدون نیاز به سوکت پشت کولر، می توان بهم وصل کرد. به عبارت دیگر نیازی نیست سیم های نول به کلید متصل گردند. سیم کشی کولر مهارتی است که حتماً باید به شیوه درست و استاندارد صورت گیرد؛ اگر دانش فنی در این زمینه ندارید حتماً کار سیمکشی دستگاه خود را به یک تعمیر کار کولر آبی متخصص و ماهر بسپارید، تا از بروز هر گونه حادثه جلوگیری کنید.

در راه اندازی کولر یکی از عوامل مهم، نصب سیم کشی موتور است.

عمده ترین پرسش های تعمیر و نگهداری کولر آبی

استفاده از وسایل غیر استاندارد در هنگام نصب کولر، خطرات ناشی از برق گرفتگی را افزایش می دهد. از این رو جهت نصب، نگهداری و تعمیر کولر آبی به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً درخواست خود را با افراد باتجربه از یک منبع معتبر، که تخصص کافی در این زمینه دارند ثبت نمایید.

سؤالات متداولی که قبل از دریافت خدمات کولر اکثراً مطرح می شود:

تعمیر چه برندهایی از کولر توسط متخصصین سایت فنی کارا انجام می شود؟
خدمات تعمیر کولر آبی تهران در انواع برندهای انرژی، الکترواستیل، ارج، آبسال، سپهر الکتریک، میشا، جهان افروز، فلر و… بصورت شبانه روزی با کمترین قیمت و در سریع ترین زمان توسط افراد تعمیرکار کولر سایت فنی کارا انجام می شود.

چه زمانی باید برای تعمیرات کولر آبی اقدام کنیم؟
در صورت کاهش سرما، وجود سرو صدا و یا مشکل در عملکرد کولر بهتر است که سیستم شما توسط یک تعمیرکار حرفه ای، بررسی و عیب یابی گردد تا از بروز مشکلات جدی در آینده جلوگیری شود.

چرا باید تعمیر و تعویض تسمه، توسط تعمیرکار کولر آبی انجام شود؟
در هنگام نصب تسمه ی کولر، باید استانداردهای لازم رعایت شود. (نه زیاد سفت و محکم، نه زیاد شُل و رها) در صورتی که نمی توانید به صورت اصولی تسمه را تنظیم کنید، حتماً از تجربیات افراد تعمیرکار کولر در تهران استفاده نمایید.

آگهی نیازمندیهای اردبیل

آنلاین اردبیل

 • 23 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی موضوعات