روش های نگه داری از ماشین لباسشویی

بهترین روش نگهداری از ماشین لباسشویی

به گزارش آگهی نیازمندیهای استان اردبیل روشهای نگهداری از ماشین لباسشویی متنوع و زیاد هست ک در این مطلب به شما اموزش کامل نگهداری از ماشین لباسشویی به روش مدرن رو اموزش می دهیم ماشین لباسشویی نیز اگر پس از مدتی تمیز و جرم گیری نشود بوی بد شدیدی از ان رو حس میکنیم. در کل لوازم برقی مخصوصا آن هایی که با آب و مواد شوینده در ارتباط هستن,  برای حفظ بهداشت و سلامت باید هر از گاهی ک نگاه کردین کثیف هستن تمیز شوند اما مواد شوینده قوی برای تمیز کردن ممکن است به ماشین لباسشویی شما آسیب برسانند. به همین خاظر در این مطلب روشهای نگهداری از ماشین لباسشویی سعی کرده ایم بهترین روش ها برای تمیز کردن ماشین لباسشویی با مواد طبیعی و غیر شیمیایی را اموزش دهیم پس با ما همراه باشید.

روش های نگه داری از ماشین لباسشویی

روش تمیز کردن ماشین لباسشویی با آب گرم

روش تمیز کردن ماشین لباسشویی با آب گرم اول ماشین لباسشویی خود را با آب جوش پر کنید اما فراموش نکنید که بیشتر ماشین لباسشویی های ورژن جدید خود دارای قسمت پاکسازی خودکار یا Self cleaning cycle هستند که با انتخاب آن دستگاه شما پر از آب داغ می شود.دوم یک پیمانه معمولی پودر لکه بر مخصوص ماشین لباسشویی به مخزن آن بریزید. اگر ماشین شما لکه های سیاهی داخلش به خود گرفته است می توانید از مقدار کمی مایع سفید کننده استفاده کرده و آن را با آب داغ مخلوط کنید و ماشین لباسشویی خود را روی حالت آبکشی قراردهید. سوم اینکه بعد از تمام شدن آب کشی، در لاستیکی ماشین لباسشویی رو با دست تمیز کنید  . این قسمت از در ماشین به دلیل رطوبت مداوم محل خوبی برای رشد میکروب و باکتری است در نتیجه در تمیز کردن ماشین لباسشویی تاثیر فراوانی دارد، شما می تواید با استفاده از یک پارچه یا حوله تمیز و آب گرم این محوطه را تمیز کنید. سپس مخزن شوینده رو با پودر ماشین لباسشویی را تمیز کنید. حتما هر چند وقت یکبار مخزن مایع و پودر ماشین لباسشویی خود را پاکسازی کرده تا از مو، غبار و پرز لباس پاک شود. شما می توانید با اپری تمیز کننده همه کاره و یک اسفنج یا دستمال مخزن مایع و پودر رسوب زدایی ماشین لباسشویی خود را انجام دهید همچنین جهت تعمیر ماشین لباسشویی در اردبیل رو همین متن قرمز لینک کنید.

طریقه تمیز کردن ماشین لباسشویی

همچنین روش دیگری همچون چگونه ماشین لباسشویی را به کمک سرکه و نوشابه تمیز و جرم گیری کنیم؟

ماشین لباسشویی منابعی همچون برق و آب گرمو سرد و خیلی چیزهای دیگه رو درگیر میکنه و بهتر است در استفاده از آنها صرفه جویی کرد اما این منابع علاوه بر هزینه پولی باعث ایجاد مسائل مثل جرم ، رسوب ، بوی بد و.. میشوند که برای رفع بوی بد ماشین لباسشویی ، جرم گیری و رسوب زادیی آن مواد لازم برای شستشو ماشین لباسشویی که شامل سرکه سفید یا قرمز، آب گازدار یا نوشابه بی رنگ، مسواک کهنه و دستمال یا حوله با بافت میکرو فیبر می شود را تهیه کنید.

اول برای جرم گیری ماشین لباسشویی با سرکه ابتدا ماشین لباسشویی خود را روی حالت آب گرم و قوی ترین حالت شستشو قرار دهید و اگر ماشین شما دارای آب گرم نیست به صورت دستی درون آن آب جوش بریزید. سپس کمی سرکه داخل ماشین لباسشویی خود بریزید تا با آب گرم مخلوط شود، اگر سرکه در دسترس شما نبود می توانید از مقدار کمی جوش شیرین استفاده کنید سپس یک لیوان کوچک آب گازدار یا نوشابه بی رنگ به داخل مخزن ماشین لباسشویی خود بریزید . درب ماشین را ببندید و یک دقیقه صبر کنید تا دستگاه با دما و نوع مواد اضافه شده همراه شود. سپس دستگاه را با بیشترین حالت شستشو و به مدت یک ساعت روشن کنید تا جرم گیری ماشین لباسشویی شما انجام گیرد و برای تمیز کردن در ماشین لباسشویی بهتر از از خمیر دندادن و مسواک استفاده کنید ک بهترین تمیز کننده باشه به احتمال زیاد , حال در طول یک ساعت مدت زمان شستشو ماشین لباسشویی می توانید با یک دستمال و یا حوله تمیز ترجیحا از جنس میکروفیبر دستگاه را کامل تمیز و گردگیری کنید.  دکمه ها و کلید ها را فراموش نکنید ک پاک کنید. اگر احساس کردید که دستگاه شما هنوز به طور کامل تییز نشده است می توان آن را مجدد روی حالت آب کشی قرار دهید و مقدار کمی سرکه بریزید.

بعد از انجام شدن شستشو دستگاه آن را کامل خشک کنید و لکه ها را از بین ببرید و درب ماشین لباسشویی را باز بزارید تا کاملا خشک شود. خواهید دید که رسوب زدایی ماشین لباسشویی آبسال با موفقیت انجام می شود و دستگاه شما بهتر از همیشه به نظر می رسد

 

آگهی نیازمندیهای اردبیل

آنلاین اردبیل

  • 978 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی موضوعات