عایق سقف

بدون دیدگاه

عایق سقف

 

عایق سقف خیلی خوب هستش برای فصل تابستان عایق کاری ساختمان و سقف می تواند در هر زمینه ای به شما کمک بکند در عایق کاری ساختمان عوامل مختلفی تاثیر گذار هستند. به عنوان مثال طراحی سقف ساختمان، شرایط آب و هوایی ساختمان، میزان در دسترس بودن فضا برای عایق کاری سقف، شیب دار بودن و یا نبودن سقف بنابراین با توجه به شرایطی که سقف یک ساختمان دارد نوع عایقی که استفاده می شود متفاوت خواهد بود

 

استفاده از دیوارهای پیش ساخته دیوارهای غیر باربر، در جهان رو به گسترش است. در این سیستم جهت اجرای دیوار از یک اسکلت فلزی سبک گالوانیزه استفاده و دو طرف آن با صفحات مناسبی پوشش داده می شود. صفحات پوشش دهنده مختلفی از جمله گچ برگ، سیمان برگ و عایق ساختمان XPS یا فوم به کار می رود. سیستم مورد استفاده این شرکت پوشش با صفحات عایق ساختمان XPS تولیدی خود می باشد که نسبت به سیستم های مشابه دارای مزایای فراوانی از جمله موارد زیر است:

https://www.npower.com/

نیازی نیست که چندان با علم فیزیک آشنا باشیم چرا که تقریبا همه می دانیم که هوای گرم تمایل دارد که به سمت بالا حرکت کند و همین موضوع باعث می شود که یک خانه در فصل زمستان در صورتی که عایق کاری ساختمان مناسبی نداشته باشد حدود یک چهارم از گرمای خود را از دست بدهد. همچنین در فصل تابستان اگر سقف عایق کاری مناسبی نداشته باشد، قسمت زیادی از گرمای بیرون وارد خانه می شوند. بنابراین در چه در فصل زمستان و چه در فصل تابستان عایق کاری ساختمان و سقف می تواند در هر زمینه ای به شما کمک بکند. در این مقاله همراه ما باشید تا به جزئیات عایق کاری سقف ساختمان بپردازیم.

 

سیستم‌هایی نظیر لوله های سرد و گرم ، تاسیسات ساختمان و نیروگاه‌ها ، بویلرها ، چیلرها ، دستگاه‌های تهویه مطبوع ، کشتی‌ها ، هواپیماها و لوله های انتقال نفت و گاز می‌توان از عایق های الاستومریک برودتی و حرارتی که از جنس نیتریل فوم می‌باشد ، استفاده نمود. وظیفه اصلی عایق‌ها ، جلوگیری از انتقال حرارت بین دو سیستم است. از این رو هرچه عایق مورد نظر مقاومت بیشتری در برابر انتقال حرارت داشته باشد ، مطلوبتر است.
فومهای الاستومری دسته ای از عایقها هستند که قابلیت به کارگیری در سیستمهای سرمایشی و گرمایشی را همزمان دارند و در واقع فوم حرارتی و برودتی هستند. با توجه به کاتالوگ عایق حرارتی و برودتی ایزیدم میتوان با تمامی خصوصیات آنها آشنا شد و عایقکاری را به راحتی انجام داد.
یکی از محلهای مهم برای عایقکاری سازه، کف آن و محل تماس ساختمان با زمین است. فوم برودتی کف برای عایقکاری کف سازه کاربرد دارد و مانع انتقال حرارت و رشد باکتری میشود.

 

عایق صوتی بهترین خدمات عایق صوتی

https://ayeghsoti.com/

 

 

آگهی نیازمندیهای اردبیل

آنلاین اردبیل

  • 29 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی موضوعات