علت سر و صدای ماشین لباسشویی چیست؟

 

 

علت سرو صدا کردن لباسشویی

 

اگر ماشین لباسشویی شما هنگام خشک کردن تکان های شدیدی داشت هول نکنید. به احتمال خیلی زیاد ایراد از محل قرارگیری دستگاه یا نحوه ریختن لباس ها در ماشین لباسشویی است و اگر چرخش ماشین صدای زیادی دارد،بهتر است منبع صدا را بیابید. پس با تا اخر این مطلب از وب سایت آنلاین اردبیل با ما همراه باشید.

نصب لباسشویی باید توسط افراد متخصص صورت گیرد.دستگاه های نو مجهز به قفل دیگ توسط پیچ یا اهرم می باشد که باید قبل از راه اندازی توسط تکنسین باز شود. لباس بیش از اندازه ریختن باعث تکان خوردن دستگاه می شود. لباس کم ریختن نیز باعث تکان خوردن دستگاه می شود.(علت سرو صدا کردن لباسشویی)

علت سرو صدا کردن لباسشویی هنگام خشک کردن لباس

ماشین لباسشویی یکی از این کالاهای ضروری است که تصور زندگی بدون آن برای اکثر ما غیرممکن است. کالایی که این روزها قیمت گرانی داشته و در رده محصولات گران قیمت وتقریبا می شود گفت لوکس بازار قرار گرفته است. و خرید یا تعویض و حتی تعمیر لباسشویی هزینه هنگفتی روی دست صاحبش می گذارد. اما رعایت نکاتی برای نگهداری بهتر از این وسیله ما را به دردسرهای تعمیر و تعویض دستگاه دچار نمی کند.اگر ماشین لباسشویی تان در حین خشک کردن لباس زیادی سرو صدا به پا میکند.پس به ادامه مطلب دقت کنید تا علل آن را بدانید.(علت سرو صدا کردن لباسشویی)

سروصدای ماشین لباسشویی

ممکن است بیش از اندازه یا خیلی کمتر از حجم  استاندارد دستگاه ،لباس داخل لباسشویی قرار داده باشید.حجم واقعی باید به اندازه ای باشد که بعد از ریختن لباس داخل دستگاه به اندازه یک وجب دست بالای آبکش خالی بماند. از ریختن عروسک پولیشی و متکا با جنس طبیعی یا مصنوعی و پادری داخل لباسشویی خودداری نمایید. از ریختن حوله حمام به تنهایی خودداری کنید.حوله حمام باید همراه با چند تکه لباس کوچک و یا چند حوله دست و صورت داخل دستگاه ریخته شود. محل قرار گرفتن لباسشویی شما باید سطحی مسطح  وصاف داشته باشد.(علت سرو صدا کردن لباسشویی)

عوامل اصلی سرو صدای ماشین لباسشویی  هنگام خشک کردن لباس

ممکن است دستگاه شما تراز نباشد، می توانید با رگلاژ پایه های زیر عملیات تراز کردن را انجام دهید. در بعضی مواقع صداهای دستگاه در زمان خشک کردن  میتواند .ناشی از برخورد سگک یا کمربند و یا دگمه های لباس به شیشه یا آبکش لباسشویی شما باشد.ممکن است بلبرینگ های موتور لباسشویی خراب شده باشند.ممکن است بلبرینگ های سه نظام یا دیگ دستگاه شما خراب شده باشد. ممکن است تسمه دستگاه شما پوسیده و یا نیمه پاره شده باشد. ممکن است پمپ تخلیه لباسشویی شما خراب شده باشد.

ممکن است فولی چرخاننده دستگاه شما خراب شده باشد.

 

علت سرو صدا کردن لباسشویی

 

ممکن است شفت آبکش دستگاه شما خراب شده باشد.
ممکن است فنرهای نگهدارنده یا کمک فنرها یا پایه های لرزش گیر خراب شده باشد.
ممکن است وزنه های مهار کننده آسیب دیده باشد. لباسشویی شما حداقل دو سال یکبار نیاز به سرویس و آچار کشی دارد.(علت سرو صدا کردن لباسشویی )

 

 

آگهی نیازمندیهای اردبیل

آنلاین اردبیل

  • 904 views

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته بندی موضوعات